יציקת אלומיניום

כלי הבישול מיציקת אלומיניום של VALIRA מיוצרים על ידי שימוש במערכת ייחודית של תבניות ברמה טכנולוגית בין המתקדמות בעולם, תוך הקפדה מלאה על איכות המוצרים ועל בקרת הייצור. 
איור פיזור חום מחבת יציקה
האלומיניום מותך בטמפרטורה של 700 מעלות ונוצק לתוך תבנית צורנית על ידי הזרקתו לתוכה.
החומר שמתקבל לאחר התקררות הינו חזק ועמיד ביותר, אינו מתעוות ואינו משנה את צורתו.
הנה מקצת התכונות של כלי בישול מיציקת אלומיניום:
פיזור חום אופטימאלי – אלומיניום יצוק מוליך חום נהדר ומאפשר בישול של המזון בצורה אחידה ושווה.
איבוד חום מינימאלי – בסיס בעובי 5 מ"מ מתחמם מהר ושומר על החום בתוך הכלי בשל תכונות האלומיניום היצוק. חיסכון באנרגיה –  – שימוש בכלי שנוצר ביציקה מאפשר חסכון מקסימאלי באנרגיה בשל העובדה שהוא מגיע מהר לטמפרטורה הרצויה, שומר על אחידות חום בכל שטח המגע ואינו מאבד חום מתוך הכלי.
פיזור חום באופן שווה + שמירה על טמפרטורה גבוהה אחידה = זמן בישול קצר  ושמירה מקסימאלית על הערכים התזונתיים של המזון
הכלי שומר על צורתו המקורית – אלומיניום יצוק אינו מאבד את צורתו המקורית ואינו מתעוות עם השימוש לאורך שנים (בניגוד לפלטות אלומיניום שבשימוש ממושך מתעקמות בד"כ במרכז המחבת). במידה ונדרשת הוספת שמן בבישול הוא יתפזר בתבשיל בצורה היעילה ביותר.
יעילות חימום מקסימאלית – תחתית מושחזת ע"י יהלום להחלקה מושלמת המאפשרת יעילות חימום מקסימאלית ואינה שורטת כיריים מזכוכית.
שימוש בטיחותי – המחבתות היצוקות מיוצרות כיחידה אחת כולל תחילת הידית. כתוצאה מכך הידית (1) היא המשך טבעי של המחבת (2) ולכן לא נשברת. בניגוד לידיות של מחבתות אחרות שמחוזקות לבסיס ע"י בורג ולעיתים קרובות הידית משתחררת ונופלת תוך כדי בישול ומסכנת את המשתמש.
דילוג לתוכן